FARKLIYIZ, FARKINDAMISINIZ?

Engellim Sesi Gazetesi’nden daha fazla insana ulaşmak için önemli ziyaretler

Engellim Sesi Gazetesi açıldığı günden itibaren henüz 1 yılını doldurmamasına rağmen 44 engelliye tekerlekli sandalye ulaştırdı. Çalışmalarına son hızla devam eden Engellim Sesi Gazetesi daha fazla insana yardımcı olabilmek için önemli ziyaretler gerçekleştirdi. Gazetenin satışlarından elde edilen gelirlerle ihtiyacı bulunan engellilere tekerlekli sandalye veren Engellim Sesi Gazetesi Genel Müdürü Didem Şensürek, İzmir Valisi Erol Ayyıldız’a, Konak Kaymakamı Mehmet Eriş’e ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İzmir İl Müdürü Nesim Tanğılav’a ziyaret gerçekleştirdi.

Bu gazetenin geliri engellilere gidiyor

 

“DAHA FAZLA İNSANA ULAŞMAK İSTİYORUZ”

Gerçekleşen ziyaretlerle daha fazla insana ulaşmak istediklerini belirten Engellim Sesi Gazetesi Müdürü Didem Şensürek: “Gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerimizde çalışmalarımızdan bahsettik. Şeffaf çalışan bir gazete olduğumu belirttik. Ziyaretlerimiz sırasında Sayın Valimizden, Kaymamamızdan ve İl Müdürümüzden de önemli öneriler geldi. Kendileri çalışmalarımızı takdir ettiklerini söylediler. Daha fazla engelliye ulaşmamız için çalışmalarımıza katkı sunacaklarını ifade ettiler. Ziyaretimizi kabul ettiği için Sayın Valimiz Erol Alyıldız’a, Kaymakamımız Mehmet Eriş’e ve İl Müdürümüz Nesim Tanğılay’a çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Bir gazete bir umut

Konak Kaymakamı Mehmet Eriş’i makamında ziyaret ederek çalışmalarımız hakkında bilgi verdik. Çalışmalarımızı ve gazetemizin vizyonunu anlatan Engellim Sesi Gazetesi Genel Müdürü Didem Şensürek, Kaymakam Eriş’ten tam destek aldı. >> KONAK KAYMAKAMI MEHMET ERIŞ Çalışmalarımıza “tam not” verdi! Didem Şensürek Mehmet Eriş ZIYARETTEN duyduğu memnuniyeti dile getiren Konak Kaymakamı Mehmet Eriş, engelli vatandaşların kaymakamlık olarak hep yanlarında olmak istediklerini söyledi. Eriş, Engellim Sesi gazetesini de inceleyerek, en kısa sürede ziyaret etmek istediğini kaydetti. Bu mücadelede emeği geçenlere teşekkür etmek istediğinin altını çizen Konak Kaymakamı Mehmet Eriş, tüm destekçi ve okurlarımıza teşekkür etti.

 

 

 

 

 

 

 

 

2 Comments on “FARKLIYIZ, FARKINDAMISINIZ?”

Comments are closed.